eD Parník plavbou s Elvisem Presleym přispěl téměř 20 tisíci na dobročinnost

Bezmála 150 VIP partnerů eD system se potkalo 14. června na palubě lodi Cecílie a vydalo se na tradiční plavbu po Vltavě.

eD Parník plavbou s Elvisem Presleym přispěl téměř 20 tisíci na dobročinnostReselleři, IT výrobci i zaměstnanci eD se sešli ve čtvrtek odpoledne v Praze na Dvořákově nábřeží. Po nalodění se všichni společně vydali na čtyřhodinovou plavbu po Vltavě centrem hlavního města směrem k vodní nádrži Slapy a zpět.

Na palubě lodi Cecílie všechny účastníky nejprve přivítal Petr Slouka, výkonný ředitel eD system, po něm se slova ujala organizátorka akce Martina Brauner. Následně byl pro všechny zúčastněné připraven bohatý raut i míchané drinky.

„Cestou účastníky pobavil svým hudebním vystoupením imitátor Elvise Presleyho, který během svého představení vystřídal dokonce tři kostýmy,“ uvedla Martina Brauner s tím, že jak je na parníku zvykem, myslelo se i na potřebné.

„Losování tomboly máme vždy propojeno s naším eD fondem pomoci, prostřednictvím kterého eD již několik let přispívá na dobročinné účely,“ připomněl marketingový ředitel Daniel Vondráček. Jak dodal, letošní plavba navýšila tento fond o 17 582 korun. 

Odkaz na fotky: https://photos.app.goo.gl/fhsfn8kxogkWeUdaA


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system

Komentáře