eD Expo 2017: Rekordní účast, skvělí cosplayeři a hry na každém rohu

Největší IT distribuční konference v České republice eD EXPO je nyní ještě větší. Letošní ročník, který se konal 28. března v Praze, zaznamenal historicky největší účast. Přes 950 návštěvníků tak mělo možnost se účastnit zajímavých přednášek českých odborníků z IT odvětví, zhlédnout, či dokonce vyhrát, nový herní počítač Lynx nebo se vyfotit s cosplayery.

eD Expo 2017: Rekordní účast, skvělí cosplayeři a hry na každém rohuPořadatel březnové akce, společnost eD system Czech, tentokrát vsadil na téma obchodních příležitostí v herním průmyslu, a to se ukázalo jako trefa do černého. Prostory Clarion Congress hotelu se tak na celý den zaplnily herními produkty nejvýznamnějších IT výrobců. V doprovodném programu si účastníci akce mohli zahrát široký výběr her, a to od těch ze 70. let hraných na konzolích, přes ty odehrávající se ve virtuální realitě, až po ty nejnovější počítačové trháky, jako je například Kingdom Come, která na svoje komerční spuštění teprve čeká.

Herní zóny měly obrovský úspěch. Toto téma obecně bylo lidem velmi blízké, a co je důležité, bavilo je. Také naši obchodní partneři se aktivně zapojili do příprav a pomohli nám tak vytvořit skvělou atmosféru,“ uvedla organizátorka akce Martina Brauner s tím, že příjemným zpestřením programu byli cosplayeři, se kterými se účastníci konference nadšeně fotili. Velkým tahákem byla i hlavní přednáška zástupce vývojářské firmy Warhorse Studios Jiřího Rýdla, který návštěvníkům odhalil pozadí nejočekávanější hry roku 2017 Kingdome Come: Deliverance.

V průběhu dne také probíhalo hlasování o nejlepší stánek a přednášku. Ze stánků účastníky akce nejvíce zaujal ten od společnosti Asus, kde byla připravena, kromě herního koutku, také dusíková show, při které se chladil procesor taktovaný až na 6 GHz. Z přednášek se zase nejvíce líbilo téma revolučního tisku a digitalizace dokumentů od společnosti Epson.

Všichni hlasující měli možnost se zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Hlavní cenou byl nový herní počítač Lynx Grunex FutureGamer, který byl veřejnosti před pár dny představen. Právě s novým počítačem i novým logem se měli možnost lidé během dne seznámit na stánku značky Lynx.

Těmito konferencemi chceme inspirovat naše zákazníky v trendech IT odvětví a ukázat jim, které oblasti skýtají pro ně obchodní příležitosti. Již příští týden začínáme připravovat podzimní akci eD World 2017,“ uvedl Daniel Vondráček, ředitel marketingu společnosti eD system Czech.

Tiskový kontakt eD system Czech:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře