E-Blue postavilo E-Sport arénu na CES 2017

E-Blue postavilo E-Sport arénu na CES 2017Každoročně se tisíce výrobců chtějí pochlubit tím nejlepším na světě na veletrhu CES v Las Vegas a výrobce herních doplňků E-Blue nemohl chybět. Zapomeňte však na klasické výstavní stánky, jak je znáte.

E-Blue, jako jediní z vystavovatelů v herním pavilónu, totiž nabízí nejen jednotlivé produkty, ale rovnou celou E-Sport arénu. Návštěvníci se tak mohli alespoň na chvíli stát profesionálními hráči, zasednout v pohodlných herních ergonomických křeslech za podsvícené herní stoly a drtit soupeře se špičkovými klávesnicemi a myškami.

Pro zvýšení atraktivity expozice byla přední řada herních stolů vybavena kolekcemi Iron Man a Avengers, které vznikly ve spolupráci s americkým filmovým producentem Marvel, nároční hráči mohli vyzkoušet nejnovější kolekci FPS doplňků.

Ve světové premiéře byl navíc představen variabilní herní all-in-one, tedy monitor s počítačem v jednom zařízení, který si hráči mohou uzpůsobit podle svých představ a vybavit si ho hardwarem tak, aby plně vyhovoval hře, které se věnují.

I díky tomuto kousku o sobě může značka E-Blue hrdě prohlásit, že jako jediná na světě nabízí hráčům kompletní vybavení pro e-sport - značné množství doplňků jako jsou klávesnice, myši, podložky pod myš, sluchátka a stojany na ně, ale také podsvícené stoly, ergonomická křesla a all-in-one počítač.

Potěšující zprávou je, že si konečně světoví výrobci našli cestu do srdce Evropy a pro své evropské zastoupení si značka E-Blue zvolila českou firmu.

Zdroj: Lama Plus


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Lama Plus

Komentáře