Dvě IP DECT produktové inovace u soplečnosti innovaphone: IP64 a IP65

Produktová řada innovaphone má dva nové DECT telefony, IP64 a IP65. Moderní vzhled, vynikající kvalita hlasu a dlouhá výdrž baterie – to vše děla z nových telefonů vynikající a kvalitní IP DECT telefony.

Dvě IP DECT produktové inovace u soplečnosti innovaphone: IP64 a IP65IP65 disponuje také bezdrátovým rozhraním Bluetooth. Porovnali jsme pro vás vlastnosti starých a nových IP DECT telefonů. PDF soubor si můžete stáhnout zde.

Přestože DECT technologie už není nejmodernější, stále poskytuje spolehlivou a cenově přijatelnou možnost komunikace ve vašich budovách s velkým počtem zaměstnanců, jako jsou například nemocnice a skladové prostory.

Na rozdíl od chytrých telefonů s wifi jsou profesionální DECT telefony dokonale přizpůsobeny pro takový typ použití a nejsou přetíženy zbytečnými funkcemi. DECT standard je primárně optimalizován pro kvalitní hlasový přenos, což zaručuje vynikající kvalitu hlasu. Spolu se základnovou stanicí IP1202 IP DECT můžete tato nová koncová zařízení innovaphone perfektně integrovat do vašeho IP telefonního systému.  


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Annetx Net

Komentáře