DeTeWe a Vtech. eD system Czech rozšiřuje nabídku

Ostrava, 7. 4. 2017 – Outdoorové vysílačky, dětské chůvičky či stolní GSM telefon od Motoroly. Právě o tyto produkty přední český distributor IT a výpočetní techniky eD system Czech tento týden rozšířil své potrfolio.

DeTeWe a Vtech. eD system Czech rozšiřuje nabídkuJednou z novinek, které tento týden přibyly v nabídce eD system Czech, je německá značka DeTeWe.

„Od tohoto výrobce jsme zařadili do portfolia čtyři typy outdoorových vysílaček, které jsou ideální pro pracovní účely nebo pro různé sportovní a volnočasové aktivity,“ uvedl produkt manažer společnosti eD system Czech Daniel Sojka s tím, že například vysoce odolný model Outdoor 9000 DuoCase má dosah až 10 km, 16 kanálů a hlasem aktivovaný hands-free režim. Distributor tak v současnosti nabízí vysílačky dvou značek.

Od firmy Vtech, která již více než 30 let vyrábí elektronické výukové hračky, doplnily portfolio dětské chůvičky, video chůvičky a uspávačky. Některé z těchto produktů jsou dokonce vybaveny funkcí barevného promítání hvězdného nebe pro zabavení dítěte nebo zahrají ukolébavky.

„Kromě chůviček a příslušenství k nim jsme od společnosti Vtech zalistovali také devět nových stolních bezdrátových telefonů s moderním designem,“ upřesnil Daniel Sojka a dodal, že přibyl také stolní GSM telefon Motorola, který je řešením pro místa, kde není pevná telekomunikační infrastruktura.

Pro více informací o nabídce kontaktujte:

Daniel Sojka
+420 515 913 848
dsojka@edsystem.cz

Tiskový kontakt eD system Czech:

Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře