DataSpring na konferenci F5 Forum

DataSpring na konferenci F5 ForumDataSpring, nejrychleji rostoucí technologická firma v ČR, představí na konferenci F5 Forum 2. listopadu 2016 spolupráci se společností F5, předním výrobcem bezpečnostních prvků, zařízení pro bezpečný cloud, datová centra a řešení na bázi software defined networking (SDN) pro zajištění provozu aplikací. DataSpring využívá řešení F5 ve svých datových centrech v Lužicích u Hodonína a v Praze, které bylo spuštěno v září 2016.

F5 Forum Praha je první konference pořádaná společnosti F5 v Praze a zaměří se na současné aspekty zabezpečení datových center, webových služeb a problematiku cloudových strategií v kontextu řešení od F5 Networks a jejich technologických a obchodních partnerů.

Konference je určená IT odborníkům z privátní i veřejné sféry, z univerzit, zástupcům managementu a médií. Key note speech na téma Internetové hrozby a trendy přednese Jan Krob ze společnosti KPMG. Ve společné prezentaci představující spolupráci DataSpringu a F5 v technologické rovině vystoupí Igor Tomeš, Solution Architect DataSpring, a Radovan Gibala, Presale Engineer F5.

Na programu bude také debata u Kulatého stolu s účastí zástupců odborných médií. Témata diskuse, jakými jsou například důležitost SSL, anti-DDoS ochrana, automatizace a orchestrace, ochrana aplikací v hybridních Cloudech, se budou prolínat s tematickým zaměřením konference.

Bližší informace k akci F5 Forum, která se koná 2. listopadu 2016 v pražském klubu Rock Café, a registrační formulář naleznete zde. Jste srdečně zváni.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Dataspring

Komentáře