Chytré hodinky od Canyonu

Společnost Asbis od května 2019 rozšiřuje své portfolio produktů Canyon o chytré hodinky.

Chytré hodinky od Canyonu
V současné době nikdo nepoužívá hodinky jen ke kontrole času! Většina mladých lidí se snaží využít jakékoliv přístroje naplno. Chytré hodinky od Canyonu se snaží být elegantním, ale také i funkčním doplňkem.

Je to v podstatě variabilní počítač zabalený do náramkových hodinek. Jejich funkce jsou podobné smartphonu. Obsahují senzory, připojíte se přes Bluetooth, obrazovka je dotyková.

Proč jsou Canyon smartwatch speciální?

Vytváříme cenově dostupné a stylové doplňky pro mladší ročníky. Pomáháme jim vyjádřit se a zdůraznit jejich individualitu. Canyon chytré hodinky však nejsou jen pro ně, svůj model si vybere každý člen rodiny.

Jedna aplikace pro všechny modely – Canyon Smart App!

Naše inteligentní aplikace šitá na míru celé řadě smartwatch umožňuje uživatelům maximálně využít jejich zařízení. Oznámení z e-mailu, chatu a kalendáře, kontrola důležitých zdravotních a sportovních ukazatelů či vzdálený přístup k datům z trackeru pro děti. A tím seznam funkcí aplikace zdaleka nekončí!

Canyon Smart App

Tato aplikace poskytuje stabilní práci a perfektní zabezpečení dat. Ke všem potřebným informacím můžete přistupovat bez ohledu na to, jaký model používáte dnes. Canyon Smart App je o krok napřed před vaším očekáváním.

Tyto modely již najdete skladem v Asbis CZ: ZDE

V případě dotazů kontaktujte produktového manažera Michala Walicu na adrese walica@asbis.cz.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Galerie

Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře