Čeká vás další týden nabitý informacemi z ATC i od vendorů

Týden od 22. 3. bude na chvíli ten poslední, kdy vám přineseme aktuality v online vysíláních, a to jak v našich úterních ATC Zprávách, tak i ve webinářích Cisco a Microsoft. Pokračovat v živých vysíláních se opět bude koncem dubna.

Čeká vás další týden nabitý informacemi z ATC i od vendorůV úterý 23. 3. ve 14:00 pro vás chystáme online vysílání ATC Zpráv, ve kterém se můžete těšit na novinky od ATC i společností Cisco, Intel, RealQ a TP-Link. Podrobnosti a přihlášení jak na platformu Webex, tak i na YouTube najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/2303/index.htm.

Ve středu 24. 3. ve 14:00 se můžete přihlásit na webinář Cisco, který vás uvede do Cisco Collaboration řešení – dozvíte se o rozdělení portfolia Collaboration, popisy jednotlivých produktů, jak správně vybrat řešení pro vaše partnery atd. Podrobnosti a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/cisco3/index.htm.

Ve čtvrtek 25. 3. ve 14:00 se na vás bude těšit Microsoft a Lukáš Patka, který vám prakticky předvede, jak postupovat při migraci z Azure in OPEN nebo PAYG do Azure CSP nebo při převodu předplatných mezi CSP partnery. Další informace a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/ms_azure/index.htm.

Samozřejmostí budou soutěže a ankety, ze kterých si můžete „odnést“ ceny z tomboly.

Těšíme se na vás!

ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře