Canon ocenil AT Computers jako nejlepšího distributora 2020

Canon ocenil AT Computers jako nejlepšího distributora 2020Společnost AT Computers získala ocenění „The Best Distributor of 2020“ od společnosti Canon. Ocenění platí pro Českou republiku i Slovensko.

K fyzickému předání bohužel zatím nedošlo, vzhledem k aktuální situaci. To ale ATC nic neubírá na radosti ze získaného ocenění – cena dokládá neustálou práci celého ATC týmu

Jiří Sikora, Product Manager produktů Canon v ATC se k danému ocenění vyjádřil: „Děkuji firmě Canon za dosavadní i budoucí spolupráci a celému ATC za každodenní práci. Produkty Canon jsou již stálicí v našem portfoliu a věřím, že to tak zůstane i nadále.“

Petr Kouba, Canon Partner Manager Distribution Channel doplnil: „Díky vynikající práci s trhem a zákaznickou bází se AT Computers podařilo nejen získat ocenění „Nejlepší distributor spotřebního materiálu Canon“, ale dokonce rostli i v počtu dealerů, jak na českém, tak slovenském trhu. Což si zaslouží ještě větší uznání, když si uvědomíme, jak nelehký loňský rok byl. Za celý Canon ještě jednou gratuluji.

ATC spolupracuje s firmou Canon již od roku 2009 a její produktové portfolio má na starosti Jiří Sikora (sikora@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře