Buďte v obraze díky ATC

Tento týden pro vás chystáme 3 živá vysílání, která uvede Martin Wanke a těšit se můžete na novinky a zástupce Microsoft, TP-Link a Epson.

Buďte v obraze díky ATCV úterý 1. 6. ve 14:00 zahájíme webinář Microsoft Peklostroj, aneb Vytvořte si obchodní příležitosti pro prodej MS 365 pomocí Peklostroje. Matyáš Koc z MS a Vašek Bezruč z ATC vám představí phishing, demoverzi Peklostroje, Business case i aktuální promoakce ATC. Přihlásit se můžete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/0106/index.htm

Ve středu 2. 6. se na vás těší Martin Rak, Aleš Šafář a Jiří Vejman za TP-Link, a to živě ze studia ATC Live Box + online se připojí Lukáš Santarius za ATC. Začneme ve 13:00! hodin a představeny budou produktové novinky TP-Link a Mercusys, TP-Link technologie OneMesh, HomeShield a Tapo Care, dále Omada SDN a novinky v A-ISP programu. Na vaše dotazy bude průběžně odpovídat technik TP-Link Jan Návrat a těšit se můžete i na bohatou tombolu TP-Link. Další informace a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/0206/index.htm.

Ve čtvrtek 3. 6. od 14:00 hodin proběhne živé vysílání Epson - živě ze studia se představí Marcel Divín a ze showroomu Epson Matěj Kopecký, kteří pro vás mají připravenou prezentaci na téma Tisk, digitalizace, projekční technika - klíčové produkty pro partnerský prodej. Zaměří se na Epson klíčové technologie a důvody, proč je prodávat, a představí unikátní kombinaci skvělé ekonomiky a zároveň ekologického odpovědného přístupu, kde Epson patří k naprostým lídrům v IT. Vyhrát navíc můžete jednu z tiskáren či projektor této značky. Další informace a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/0306/index.htm.

Nenechte si ujít novinky, které jsou pro vás a váš business důležité ;-)

TĚŠÍME SE NA VÁS!

ATC & Microsoft & TP-Link & Epson 


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře