BEZpečné BEZdrátové klávesnice MS

Pořiďte si BEZpečné BEZdrátové klávesnice Microsoft u AT Computers.

BEZpečné BEZdrátové klávesnice MSProduktová řada bezpečných bezdrátových klávesnic od společnosti Microsoft chrání vše, co zadáte do počítače pomocí kláves - tyto klávesnice využívají technologii šifrování dat AES (Advanced Encryption Standard), kterou využívá i vláda Spojených států amerických a vlády dalších zemí po celém světě k ochraně nejtajnějších dokumentů! Běžné klávesnice od jiných výrobců toto šifrování standardně nenabízí.

Bezdrátové klávesnice přenášejí informace vzduchem, čímž vzniká často přehlížený zranitelný bod. Bez řádných opatření na zabezpečení by počítačový zloděj mohl zachytit váš psaný text a získat tak přístup k vašim heslům, číslům kreditních karet a dalším klíčovým informacím. AES zašifruje váš psaný text tak, aby ho ani při bezdrátovém přenosu dat nebylo možné nijak zachytit a zneužít.

AES patří k nejbezpečnějším formám šifrování elektronických dat, které se dnes používají. I přes to vám doporučujeme průběžně se informovat o hrozbách, používat silná hesla a průběžně aktualizovat váš systémový a bezpečnostní software.

Více informací najdete na stránkách distributora.

Zdroj: AT Computers, Microsoft


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře