Automatizační kuchařka od SolarWinds pomáhá MSP partnerům zvýšit efektivitu

K dispozici jsou stovky skriptů umožňující MSP eliminovat repetitivní úkoly a soustředit se na byznys.

Automatizační kuchařka od SolarWinds pomáhá MSP partnerům zvýšit efektivituSpolečnost Zebra systems představuje novou automatizační kuchařku od SolarWinds MSP, která umožní technickým pracovníkům redukovat nadbytečné aktivity a snížit s tím spojené náklady na správu a ochranu svých zákazníků.

Se souborem skriptů připraveným speciálně na portfolio řešení SolarWinds MSP získají poskytovatelé IT služeb možnost automatizovat a zlepšovat dodávky svých služeb a zvyšovat přidanou hodnotu poskytovanou zákazníkům.

SolarWinds MSP Automation Cookbook obsahuje aktuálně více než 380 specifických skriptů, přičemž do budoucna budou přidávány další.

Automatizační skripty pomáhají dodavatelům řízených služeb s úkoly jako aktualizace operačních systémů, záplatování či integrace produktů – rychle, efektivně, bez negativních následků na každodenní práci a při zajištění hladkého a bezpečného fungování zákaznických IT infrastruktur. Vedle toho eliminují i budoucí repetitivní činnosti již ve fázi konceptu návrhu MSP platformy.

Jedním z nejvíce vyhledávaných a nejnověji přidaných skriptů do automatizační kuchařky je integrační skript pro monitoring zařízení Cisco Meraki, který pomáhá MSP poskytovatelům efektivněji spravovat spektrum zařízení z jednoho centrálního místa.

Uživatelé platforem SolarWinds RMM a SolarWinds N-central si mohou tento skript snadno stáhnout a importovat do svého prostředí pro monitoring a správu a začít okamžitě využívat výhod produktivnější práce.

V klasickém světě MSP poskytovatelů jsou technici zavaleni monotónními, opakovanými a nudnými úkoly, které lze snadno automatizovat,“ řekl Marc-Andre Tanguay, manažer automatizačních strategií v SolarWinds MSP.

Čas strávený s činnostmi, jako jsou instalace a konfigurace, bere cenný čas věnovaný důležitějším úkolům, které zvyšují hodnotu pro zákazníky a zlepšují vlastní byznys.

Nová automatizační kuchařka byla vytvořena s ohledem na naše MSP partnery, jejich potřebu zkrátit dobu na dodávky služeb a soustředit se více na svůj byznys, a přitom ušetřit významné náklady. Sada dostupných skriptů je velmi široká a řešení svých potřeb zde najdou všichni MSP poskytovatelé.“

Zebra systems nabízí MSP poskytovatelům možnost vyzkoušet si produkty SolarWinds MSP na 30 dní zdarma. Aktivace a další informace o portfoliu SolarWinds MSP dostupném u společnosti Zebra systems jsou k dispozici na https://www.zebra.cz/solarwinds-produkt/.

Produkty jsou dostupné i na novém Zebra marketplace, kde lze získat přístup k exkluzivním MSP službám zaměřených na kybernetickou bezpečnost na https://www.zebra.cz/marketplace/.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Zebra systems

Komentáře