ATComputers nabízí další unikátní aukci

Vydražte si u ATComputers jeden den s českým olympionikem Martinem Vráblíkem.

ATComputers nabízí další unikátní aukciKdo se alespoň trochu orientuje ve světě sportu, tak jistě zná Martina Vráblíka, českého olympionika, bývalého českého reprezentanta v alpském lyžování, který se zúčastnil ZOH 2006, 2010 a 2014 a mimo jiné se umístil na skvělém 12. místě v kombinaci na ZOH 2006 v Turíně. Je také akademickým mistrem světa ve slalomu roku 2005.

A my vám v naší aukci 6. 12. nabídneme exkluzivní možnost strávit s ním celý lyžařský den na českém svahu! Tento balíček zahrnuje nejen lyžařský koučink Martina, ale i skipasy a občerstvení na svahu v ČR pro 4 osoby v zimní sezóně 2020.

V případě výhry si přesné místo a čas s Martinem sladíte sami, k vaší spokojenosti. Pokud by byl zájem vzít na svah více účastníků, jistě to problém nebude, v rámci tohoto vydraženého balíčku však ATC hradí skipas a občerstvení pouze 4 osobám.

Vydražte si den s Martinem a můžete tak potěšit jak sebe, tak i další 3 blízké osoby či kolegy tímto jedinečným (nejen lyžařským) zážitkem ;)

Výtěžek z aukce půjde na dobročinné účely, takže navíc získáte i dobrý pocit pomoci ostatním, kteří ji potřebují. Dražit se opět bude na našich stránkách https://aukce.atcomp.cz/, a to v pátek 6. 12. 2019 od 8:00 do 15:00 hodin.

DĚKUJEME!

Váš ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře