ATC Zprávy Live SPECIAL mimořádně ve středu

Společnost AT Computers chystá ve středu 17. 3. pro resellery ATC Zprávy Live SPECIAL. Objeví se tam nejvyšší představitelé vendorů a každý reseller může získat 5l soudek piva.

ATC Zprávy Live SPECIAL mimořádně ve středuToto živé vysílání bude mimořádné nejen tím, že se uskuteční právě ve středu (na rozdíl od dosavadních vysílání v úterky), ale hlavně tím, že si Martin Wanke a Petr Vaněk popovídají s nejvyššími manažery a generály společností Acer, Apple, Dell, Epson, Lenovo a HP a trochu odkryjí i jejich neformální stránku.

Další unikát tohoto vysílání spočívá v tom, že každý účastník, který vyplní závěrečnou anketu a zároveň je u ATC registrovaný, získá 5l soudek prémiového piva Svijany 450. Vysílání je možné sledovat na platformě Cisco Webex, kde se můžete aktivně účastnit soutěží, anket a ptát se v Q & A na vše, co vás zajímá.

Ve Full HD kvalitě bude přenos živě vysílán i na YouTube kanále ATC, tam ale aktivní účast na soutěžích a anketách není možná. K dispozici samozřejmě bude i záznam, a to právě na YouTube kanále ATC. Vše najdete v hlavním banneru na www.atcomp.cz.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC doplňuje: „Můžete se těšit na zajímavé rozhovory s nejvyššími představiteli českých i zahraničních vendorů, stejně jako na skvělé pivo, které můžete dostat za vyplnění finální ankety, pokud u nás máte registraci – získat u nás soudek nikdy nebylo jednodušší. Zkuste s námi překonat loňský rekord 646 účastníků v online vysílání v reálném čase!“.  

Více informací na http://www.atcomp.cz/.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře