ATC „online maraton“ ve 46. týdnu

V tomto týdnu vás od úterý do pátku čeká opravdu notná dávka aktualit a nových informací jak od nás, tak i od výrobců Canon, D-Link, Honeywell, Microsoft, Intel, Kaspersky a Cisco.

ATC „online maraton“ ve 46. týdnuV pravidelných úterních ATC Zprávách vás 10. 11. ve 14:00 hodin čeká opět moderátorské duo Wanke & Vaněk a jejich aktuality. Připojí se k nim i výrobci Canon, D-Link a Honeywell se svými aktuálními informacemi o produktech, dostupnostech, nových technologiích apod. Přihlášení https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2020/akce/zpravyatc2/12/index.htm

Ve středu 11. 11. v 10:00 hodin představí Lukáš Patka za Microsoft Windows téma Virtual Desktop kalkulace a implementace – další informace a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2020/akce/web_microsoft/index.htm.

A ve 14:00 se můžete připojit na webinář Intel, kde budou ukázky výkonu nových procesorů Intel Core 11. generace pro tenké a lehké notebooky. Podrobnosti a přihlášení zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2020/akce/web_intel2/index.htm

Ve čtvrtek 12. 11. na vás čekají hned dvě prezentace. Nejprve od 10:00 hodin proběhne webinář Microsoftu zaměřený na službu Microsoft 365 kompletně v režii Microsoftu – přihlášení zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2020/akce/microsoft365/index.htm.

A ve 14:00 vás čeká ATC workshop s Kasperskym, a to na témata Partnerský portál Kaspersky, KASAP, Efektivní kyberbezpečnost a Kaspersky v ATC – prezentacemi vás provedou Vladimír Váňa, Petr Kuboš, Jan Plaček a Radoslav Kuriš. Přihlášení zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2020/akce/web_kaspersky/index.htm.

A konečně v pátek 13. 11. bude v 11:00 odstartován webinář Cisco na téma Nové portfolio přepínačů pro malé a střední podniky: Cisco Business Switches – během webináře poznáte také všechny možnosti, jak nasadit, spravovat a především zadarmo využívat management Cisco Business Dashboard. Další informace a přihlášení na https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2020/akce/web_cisco2/index.htm.

Během webinářů budou opět aktivní účastníci odměněni atraktivními cenami z tomboly.

Připojte se k nám – těšíme se na vás!

Váš ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře