ATC Broadline distributorem 2020 v ČR i na SK

Reselleři, děkujeme za vaši pochvalnou zpětnou vazbu v podobě ocenění Broadline distributor roku 2020.

ATC Broadline distributorem 2020 v ČR i na SKI letos jsme díky vám získali ta nejvyšší ocenění v anketě ChannelWorld Awards, a to Broaline distributor roku 2020 pro ČR a Broadline distribútor roka 2020 pro SK. 

K předání ocenění došlo v rámci slavnostního ceremoniálu ve Vinohradském pivovaru a přebral ho Petr Vaněk (místopředseda představenstva ATC), který se k němu vyjádřil: „Reselleři, děkujeme za každý váš hlas a za vaši přízeň, kterou nám už léta zachováváte. Vy jste pro nás hlavním důvodem, proč neustále vymýšlíme nová řešení a vylepšení. Bez vás by to nešlo!“.

Martin Wanke (marketingový ředitel ATC) dodal: „Děkuji i ChannelWorldu, že si dává práci s anketou, jako takovou. Neméně díků pak patří i celému ATC týmu za každodenní pracovní nasazení. A děkujeme i partnerům, dodavatelům - bez celkové spolupráce na úrovni, jakou máme, by vše bylo mnohem těžší. Zcela výjimečně jsem nemohl být u převzetí této ceny, která je pro nás opravdu velkým oceněním, protože právě teď pro vás realizujeme školení a akce. Jen v následujících 6 týdnech je pro vás připraveno na 7 akcí pro celkově takřka 2000 partnerů. Konečně se tedy potkáme i osobně a ukážeme vám desítky výstavek, prozradíme vám, jak je připravena hlavní sezona 2021. A máte se na co těšit!“.

Ocenění nás všechny velmi těší a zároveň je pro nás velkým závazkem dále vám co nejvíce pomáhat prodávat.

Váš ATC team 


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře