Asus spustil prodej nové generace Zenfone 8

Řadu Zenfone 8 tvoří stejnojmenný 5,9" model a jeho 6,67" sourozenec Zenfone 8 Flip s inovativním výklopným fotoaparátem. Srdcem obou modelů telefonů je nejnovější mobilní platforma Snapdragon 888 5G.

Asus spustil prodej nové generace Zenfone 8Společnost Asus představila zcela novou řadu Zenfone 8, která je v současnosti nejvýkonnější generací inovativní rodiny smartphonů Zenfone. Úžasně kompaktní 5,9palcový Zenfone 8 a 6,67palcový Zenfone 8 Flip zaměřený na fotografování jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého uživatele.

Nová řada je poháněna nejnovější špičkovou mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 888 5G, která se vyznačuje nejvyššími možnými 5G rychlostmi. Vysokokapacitní baterie – s kapacitou 4 000 mAh v Zenfone 8 a 5 000 mAh v Zenfone 8 Flip – poskytují vynikající výdrž baterie pro aktivní životní styl.

Zenfone 8 i Zenfone 8 Flip jsou vybaveny úžasnými AMOLED displeji Samsung s přesností barev Delta-E 

Špičkové senzory fotoaparátů Sony dodávají oběma telefonům vynikající schopnosti při pořizování fotografií a videí. Zenfone 8 má pevný zadní duální fotoaparát a a výkonnou selfie kameru vpředu, zatímco Zenfone 8 Flip je vybaven inovativním trojitým fotoaparátem Flip Camera – motorizovaným výklopným modulem, který umožňuje pořizovat fotografie a videa ve stejně vysokém rozlišení vpředu i vzadu.

Zenfone 8 má zcela nový elegantní design a jeho rozměry byly speciálně zvoleny tak, aby umožňovaly snadné uložení do kapsy a bezproblémové ovládání jednou rukou. 3D zakřivená zadní strana s povrchovou úpravou z matného skla zajišťuje jistější úchop. Zenfone 8 je rovněž držitelem ocenění Red Dot Product Design Award 2021, které mu udělila mezinárodní porota za vynikající design.

Zenfone 8 je dostupný ve variantách 8/128 GB, 8/256 GB a 16/256 GB. Vybrané varianty telefonu jsou k dispozici u prodejců Alza.cz, Datart.cz, Huramobil.cz a na oficiálním Asus e-shopu. Prodej byl zahájen 12. května a nabízí speciální zvýhodněnou cenu u varianty 8/128 GB v černém provedení za 15 990 Kč. Tato exkluzivní nabídka bude k dispozici do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Zenfone 8 Flip bude dostupný v konfiguraci 8/256 GB a v prodeji se objeví koncem května 2021.

Zdroj: Asus


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Asus

Komentáře