AirPods jsou skvělými společníky nejenom při sportu

AirPods bezdrátová sluchátka byla poprvé vydána v roce 2016 a jsou jedním z nejlepších produktů, co Apple vyrobil za poslední léta. A to hlavně kvůli tomu, že mají AirPods druhé generace (2019) nejenom skvělou výdrž baterie a skvělý zvuk, ale také se jednoduše nabíjejí, snadno připojí a mají skvělý dosah Bluetooth.

AirPods jsou skvělými společníky nejenom při sportuSnadné použití

Připojení vašich AirPods 2019 k zařízení Apple je opravdu snadné! Vše, co je potřeba, je vyjmout je z krabičky, provést rychlý postup jedním klepnutím – a AirPods budou neustále připojeny k vašemu zařízení Apple. Samotné použití AirPods je také jednoduché, protože se zapnou, když si je vložíte do ucha a pozastaví se, když je vyjmete. Můžete je také použít na jakémkoli zařízení Apple, ať už jde o iPhone, MacBook nebo třeba hodinky Apple.

Skvělá kvalita zvuku

Nejdůležitější funkcí při nákupu sluchátek je kvalita zvuku – a AirPods v tomto případě rozhodně nezklamou. Díky pokročilému zvuku vám AirPods nabízejí kvalitu, jakou nemohou poskytnout žádná jiná bezdrátová sluchátka. AirPods jsou ideální pro sledování filmů a poslech hudby, i když mají také praktický účel. Jejich duální mikrofony formující paprsek jsou navrženy tak, aby odfiltrovaly hluk pozadí, což umožňuje, aby vaše hovory byly čistější než kdykoli předtím.

Pohodlí

Protože jsou AirPods sluchátka navržena tak, aby vyhovovala většině typů uší, mohou být ovládána téměř kýmkoli. Přesně zapadají do ucha, nejsou příliš těsné, aby v uších netlačila a nejsou ani příliš volná, aby vypadla z ucha. Navíc neobsahují žádné dráty. To je užitečné, protože je nemusíte rozmotávat pokaždé, když je vytáhnete z tašky, a také se nemusíte bát, že se vám zachytí o oblečení a další doplňky.

Pokud milujete produkty Apple, stejně jako vysoce kvalitní zvuk, snadné nastavení a pohodlí v jednom balení, pak jsou AirPods pro vás to pravé.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Ivan_Shenets / Shutterstock.com

Komentáře