ZyXel mění koncept školení partnerů

Společnost ZyXel Communications, dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, vylepšil koncept technických školení pro partnery. Jaké změny výrobce chystá?ZyXel mění koncept školení partnerůZyXel chce změnou konceptu školení více prohloubit kvalitu technické a servisní podpory svých partnerů. Doposud  školení fungovala pod názvem ZyXel Academy. Celý koncept vzdělávání se mění, a to včetně názvu na ZyXel Education Center.

Nová koncepce školení je jednotná pro celou Evropu a získané znalosti a certifikace, tak mohou partneři uplatňovat i v ostatních zemích mimo Českou republiku. Certifikační globální autoritou zůstává ředitelství společnosti.

Účastníci chtějí 2 dny školení

ZyXel se změnou klade důraz na rozšíření a prohloubení znalostí firem, které se zúčastní školení. Ověřování či doplňování požadovaných znalostí je nyní dostupné přes on-line trénink, který pomůže sjednotit základní úroveň znalostí účastníků. Absolvování však není vyžadováno pro přístup ke školením v učebnách.

Po vyslyšení připomínek účastníků ZyXel přistoupil k rozšíření všech úrovní školení z jednoho na dva dny. Látka školení tak bude v jednotlivých tématech detailnější a přibyde čas pro nová témata a praktická cvičení.

Co školením získáte?

Firmy, které úspěšně absolvují školení, získají lepší prodejní podporu a budou uvedeni na webu ZyXelu jako preferovaní partneři. Zároveň mohou využít vlastního partner account manažera.

Další informace o školeních ZyXel naleznete přímo na webu výrobce. Jak vypadá školící centrum a jak doposud školení probíhala, se můžete dočíst v reportáži, kterou ChannelWorld připravil v loňském roce.

Zdroj: ZyXel CommunicationsKomentáře