ZyXel a eD system Czech pořádají bezplatné workshopy o Wi-Fi a zabezpečení sítí

Společnosti ZyXel Communications a eD systém Czech připravili několika městech České republiky letní sérii workshopů zaměřených na podnikové WiFi sítě a zajištění bezpečnosti. Jak se jich můžete zúčastnit?

ZyXel a eD system Czech pořádají bezplatné workshopy o Wi-Fi a zabezpečení sítíZyXel a eD system Czech pořádají bezplatné workshopy o Wi-Fi a zabezpečení sítíWorkshopy jsou bezplatné a přednášet na nich budou odborníci přímo od výrobce, společnosti ZyXel. V každém městě budou kurzy vždy probíhat ve dvou částech.

Dopolední část (9:00 - 12:00) se bude zabývat plánováním, realizací a správou podnikové Wi-Fi sítě (plánování a měření pokrytí, úskalí a řešení, výběr a konfigurace produktů).

Tématem odpolední části (13:00 - 17:00) bude vždy bezpečnost podnikových sítí (typy a konfigurace VPN, výběr a správa firewallu, filtrování obsahu a blokování sociálních sítí, monitoring sítě).

Zájemci se tak s danou problematikou seznámí prostřednictvím praktických ukázek a příkladů z praxe. Účastníci si mohou vybrat téma, které je zajímá, nebo mohou přijít na celý den. Občerstvení bude zajištěno pro všechny návštěvníky kurzů.

První workshop se uskuteční ve čtvrtek 19.7. v Ostravě. Následovat budou školení 20.7. v Brně, 31.7. v Pardubicích, 26.7. v Plzni a 27.7. v Praze.

Více informací naleznete na webu společnosti ZyXel nebo může kontaktovat eD system Czech.

Zdroj: ZyXel

Úvodní foto: © pressmast

Komentáře