Zboží z e-shopu přes samoobslužný terminál? Investice v ČR za 125 milionů korun

E-shopy budou zřejmě moci v následujících letech využít pro výdej zboží samoobslužné terminály ve obchodních centrech. Vybudovat síť terminálů chystá do pěti let firma Loginpost.Loginpost hodlá v České republice investovat až 5 milionů euroBěhem následujících tří až pěti let plánuje společnost Loginpost investovat v České republice až pět milionů euro. Firma je výrobcem a provozovatelem samoobslužných terminálů pro zpracovávání, posílání a distribuci zásilek.

V České republice podle svého tvrzení chce Loginpost zřídit 100 samoobslužných zásilkových terminálů.

Služby samoobslužných zásilkových terminálů rychle získávají na popularitě po celém světě. Díky těmto terminálům, nejčastěji umístěným v obchodních centrech a na dalších místech s vysokou koncentrací lidí, je možno zasílat a vyzvedávat zásilky pohodlněji a za lepších finančních podmínek.“ tvrdí Loginpost ve zprávě pro média.

Klient se tak nemusí přizpůsobovat pracovní době přepravní společnosti, pošty ani kurýrních služeb. Služby samoobslužných terminálů zásilek lze samozřejmě hradit pomocí platební karty. O doručení zásilky jsou klienti informováni krátkou textovou zprávou (SMS).“ popisuje dále firma v tiskové zprávě.

Zapojit se mají místní dopravci i obchodní centa

V horizontu 3 až 5 let chce Loginpost dle svých slov vytvořit sítě samoobslužných zásilkových terminálů v Polsku, na Ukrajině, na Slovensku a v neposlední řadě také v České republice.

Zároveň by prý ráda oslovila místní dopravce (kurýrní a doručovací společnosti) a obchodní centra a přizvala je k účasti na tomto projektu. V České republice by chtěla vytvořit síť otevřenou pro spolupráci se všemi přepravci.

Zdroj a foto: LoginpostKomentáře