Zásilkovna.cz otevřela nová podací místa

Služba pro e-shopy bez vlastní kamenné provozovny, která umožňuje jejich zákazníkům osobní vyzvednutí zboží, otevřela další podací místa. Celkem jich má pro potřeby internetových obchodníků již tucet.Zásilkovna.cz otevřela nová podací místaSpolečnost Zásilkovna.cz provozující stejnojmennou službu oznámila otevření nových podacích míst. Nyní je možné zásilku předat k expedici na nových podacích místech v osmi českých městech (Praha, Liberec, České Budějovice, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Ústí nad Labem a Plzeň) a ve čtyřech slovenských (Bratislava, Košice, Prešov a Žilina).

Služba je určena především pro menší e-shopy, kterým se nevyplatí spolupráce s tradičními velkými dopravci. Umožňuje jim zaslat balíček s objednaným zbožím zákazníkovi aktuálně do některého z 36 výdejních míst, kde si jej zákazník může osobně vyzvednout.

Výdejnými místy jsou různé provozovny, které si vydáváním balíků jako vedlejší činnost vylepšují své příjmy. Nedávno jsme vás informovali o zavedení čtyř nových výdejních míst. Do konce roku jich Zásilkovna.cz  chce mít na území České republiky  celkem stovku.

Základní cena pro e-shopy za zpracovaný balík činí 35 Kč bez dobírky a 45 Kč s dobírkou. V současnosti Zásilkovna.cz uvádí, že spolupracuje s více než šesti stovkami e-shopů. Podle vlastních slov do konce února 2012 odbavila 115 tisíc zásilek. Za únor 2012 prý zaznamenala dvacetkrát vyšší tržby než za stejné období loňského roku.

Zdroj: Zásilkovna.czKomentáře