Vyzkoušejte online vyhledávač distributorů

První tištěný speciál ChannelWorldu s názvem „Přehled distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR“ již dorazil na vaše stoly. Jak jsme slíbili, komfortní vyhledávač distributorů vám nabízíme také online. Seznamte se s jeho funkcemi a zjistěte, k čemu vám může být užitečný.Registrací na webu ChannelWorld získáte mimo jiné tištené speciály přímo do vaší schránkyOnline vyhledávač distributorů obsahuje aktuálně 232 položek. Ty tvoří distributoři s centrálou v České republice (168) a na Slovensku (64). U každého ze zveřejněných distributorů naleznete kontaktní adresu, telefony a odkaz na webovou prezentaci. Všechny distributory je navíc možné vyhledávat podle oblastí, na které se zaměřuje (broadline, specializovaný distributor, distributor s přidanou hodnotou) a produktových segmentů, které má v nabídce. Vyhledávání je možné i podle krajů.

Třicítka distributorů disponuje rozšířeným profilem nabízejícím detailní informace o společnosti, které nenajdete ani na jejích vlastních stánkách. Kromě obchodních informací je zde přehled značek v distribuci (podle názvu výrobců můžete v katalogu samozřejmě také vyhledávat), přehledná mapka s lokacemi centrály, nebo kontakty pro nové partnery či vyřízení reklamace.

Rozšířené profily disponují přehledem promoakcí, partnerských setkání a produktových novinek dostupných u daného distributora. Najdete zde také materiály, které pro vás jednotliví distributoři připravili. Přímo z profilu navíc získáte přehled o článcích a videích, které se společnosti týkají a byly publikovány na ChannelWorldu.

Rozšířené profily a informace v katalogu budeme v průběhu roku doplňovat a nepřetržitě aktualizovat. Věříme, že vám náš vyhledávač pomůže nalézt nové obchodní příležitosti a díky uvedeným kontaktům je také okamžitě realizovat.

Vyhledávač distributorů si můžete vyzkoušet zde. Přístup z hlavní stránky ChannelWorldu kdykoliv získáte kliknutím na kartu „Najdi distributora" v boxu v pravém horním rohu.

Na tvorbě obsahu on-line vyhledávače distributorů se podílejí i samotní distributoři. Mají totiž možnost sami upravovat zveřejněné informace a vkládat nové promoakce, či partnerská setkání. Aplikace navíc distributorům umožňuje publikovat krátká textová oznámení (annoucements). Ty se zobrazují na hlavní stránce vyhledávače distributorů a mohou upozorňovat na aktuální dění u distributora, výprodeje, zajímavé promoakce atp.

Abychom vás lépe seznámili s jednotlivými distributory na trhu, budeme na homepage ChannelWorldu prezentovat „distributora dne". Každý den tak budete moci prozkoumat nový rozšířený zápis distributora a seznámit se se službami, které nabízí.

Nová aplikace je součástí pémiové sekce na ChannelWorldu, která je přístupná až po vaší registraci. Důvod je prostý, uzavřená sekce webu je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Proto při registraci nezapomeňte uvést svou firmu, abychom mohli váš statut ověřit. Pokud podmínky nesplňujete, vydavatelství IDG Czech si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout.

Vyplnění registračních údajů můžete provést zde: https://channelworld.cz/registrace.

Jako registrovaný čtenář ChannelWorldu získáváte, kromě tištěných speciálů zdrama přímo do vaší schránky, celou řadu dalších výhod. Můžete přidávat komentáře, psát uživatelské recenze a blogy, komunikovat s autory článků, ukládat si články do oblíbených a být v kontaktu s ostatními uživateli. Registrace je navíc platná pro všechny weby IDG Czech a zpřístupní vám i další služby pro resellery, které na webu ChannelWorld připravujeme.

Určitě oceníme také vaše připomínky k tomuto unikátnímu nástroji. Napište nám na adresu ChannelWorld@idg.cz.Komentáře