Vychází ChannelWorld 2011/04

Obchodní model lusknutím prstů nepředěláte. Přemýšlíte, jak přizpůsobit strategii měnícím se podmínkám trhu, a zajistit si tak budoucí příjmy? Čtěte nové vydání tištěného speciálu ChannelWorld.

Vychází ChannelWorld 2011/04Vychází ChannelWorld 2011/04Aktualizovali jsme přehled partnerských portálů výrobců ICT a podrobněji rozčlenili základní moduly a funkcionality. Zjistěte, jak s minimálním úsilím získat prodejní podklady a nástroje a jak si urychlit přístup k potřebným informacím a materiálům.

Podle APEK Češi letos utratí za vánoční dárky přes internet až o čtyři miliardy korun více než loni. Hlavním hitem mají být tablety a smartphony. Jste na to připraveni? Analýza nabídky B2C e-shopů českých a slovenských distributorů vám odhalí aktuální možnosti řešení na klíč i jejich cenu.

V rozhovoru s Wernerem Mackem, senior channel and partner managerem EEMEA, zjistíte, jak chce Adobe v novém partnerském programu odměňovat partnery, i když se jim nepodaří po vynaloženém úsilí produkt prodat.

Příležitosti v prodeji bezpečnostního softwaru pak přibližujeme v rozhovorech a Lukášem Raškou a Petrem Kouřilem z AVG a s Patrickem Müllerem ze společnosti Symantec.

Výzkumná agentura GfK pro vás tentokrát připravila analýzu českého trhu monitorů, na kterém se podepsaly nižší prodeje stolních počítačů. Pokles nezastavilo ani pokračující snižování cen napříč sortimentem a prodejními kanály.

V aréně IT Gladiátorů se proti sobě postavili výrobci podnikových úložných řešení. Téměř každý se dnes chlubí, že dokáže nejefektivněji ukládat data a šetřit náklady zákazníků. Jakými argumenty svá tvrzení podloží zástupci společností Dell a HP?

U kulatého stolu zasedli zástupci výrobců tiskových řešení. Z diskuze pod taktovkou Marka Šalandy vyplynuly doporučení, rady i zkušenosti v prodeji tiskáren a multifunkcí do malých a středních firem. Časy, kdy bylo jasně předurčené využití inkoustu, laseru a LED, jsou totiž pryč. Navíc nastupuje cloud.

Nemáte předplatné a chtěli byste získat listopadové číslo?

Zaujalo vás zářijový speciál? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu i kliknutím na tlačítko níže.

Pokud tištěný speciál neodebíráte pravidelně a rádi byste, máte možnost jej získat s 50% slevou při registraci na webu ChannelWorldu. Plná cena celoročního předplatného je 400 Kč/17,3 EUR. Lze jej také získat ve výhodném balíčku s ComputerWorldem a dalšími bonusy za 536 Kč/23,3 EUR.

Jak získat předplatné zdarma?

Čtenáři ChannelWorldu, kteří se zaregistrují a udělí svůj hlas výrobci či distributorovi roku v anketě ChannelWorld Awards 2011, získají celoroční předplatné odborných titulů IDG na jeden rok zdarma. Balíček obsahuje ChannelWorld, Computerworld, CIO Businessworld a Securityworld. Z hlasujících prodejců a dodavatelů řešení a služeb ICT budou v únoru také vylosování výherci cen za více než 145 tisíc korun.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz a do předmětu uveďte "Tip pro ChannelWorld".

Vyšlo v ChannelWorld 4/2011

Komentáře