VMware nabízí školení online

Na konferenci VMworld Europe 2009, která proběhla minulý týden ve francouzském Cannes představila společnost VMware Univerzitu partnerů - je online a pro všechny resellery. Jak se můžete zapojit?VMware školí v oblasti virtualizace na virtuální univerzitěVe virtuálním kampusu získávají partneři přístup k nejnovějším školením o produktech, službách a řešeních VMware. Univerzita partnerů VMware byla vytvořena proto, aby globálním partnerům VMware dala rovné možnosti přístupu k vysoce kvalitním školícím materiálům.

"Spatřujeme přímou souvislost mezi různými úrovněmi certifikací a odlišnou výší obratů, jichž dokáží partneři VMware dosáhnout," uvedl channel director společnosti VMware David Blackman pro IDG a doplnil: "Vzdělání je pro nás velice důležité, neboť je jedním z hnacích motorů našeho úspěchu."

"Samozřejmě stále zůstane také živé školení, a to obzvláště pro některé technické a vyšší certifikaci," podotkl dále David Blackman. 

VMware celosvětově disponuje asi 22 000 partnery. Téměř všichni přitom dostanou přístup k virtuálnímu kampusu. Společnost očekává, že materiály on-line budou jejímy partnery hojně využívány.

Dostupné kurzy zahrnou kompletní škálu řešení VMware, od virtualizace serverů a desktopů, až po virtualizaci kritických obchodních aplikací a mobilních zařízení.

Více informací o Univerzitě partnerů VMware najdete na adrese www.vmware.com/partners, kde se můžete také přihlásit.Komentáře