VIP parníková jízda s eD system

Jednička v české distribuci, eD system Czech, na začátku června uspořádala tradiční plavbu po Vltavě pro své VIP partnery. Připravili jsme pro vás malé ohlédnutí.Radim Galvánek, CEO skupiny eD system, vítá společně se svým týmem partneryKaždoroční výlet parníkem se zástupci společnosti eD system Czech proběhl 4. 6. 2009. Parník Tyrš vyplul v 17.00 z Rašínova nábřeží v Praze a na palubě přivítal téměř 300 návštěvníků z řad partnerů i výrobců. Letošní pětihodinová plavba proběhla ve stylu atmosféry sedmdesátých a osmdesátých let.

Během celé plavby se o zábavu starala kapela Broky Františka Kanečka, která humornou formou připomněla nejenom československou pop-rockovou scénu. Samozřejmě nechyběly ani rautové stoly, koktejlový retro bar a bohatá tombola, jejíž výtěžek byl předán na charitativní účely.

Dárky do tomboly poskytli partneři akce, kterými byly Jiří Bílý, marketingový ředitel eD system Czech, představil partnery z řad výrobců a vyhlásil tomboluspolečnosti Acer, AMD, APC, Belkin, Canon, D-link, Epson, HP, Konica Minolta, LG, Lynx, Microsoft, Oki, Sony, Symantec a Verbatim.

Výlet po vlnách Vltavy byl především o zábavě a neformálních setkáních. Pokud se chcete seznámit s plány distributora nebo hodnocením loňské akvizice s BGS Levi, přečtěte si rozhovor s Robertem Growkou, generálním ředitelem eD system Czech.

Na ChannelWorldu jsme vám přinesli také video z největší akce eD systemu pro partnery s názvem eD Expo. Na záznam z akce se můžete podívat tady.

 

Jeden ze šťastných výrobců v tombole přebírá svou výhru - tiskárnu Epson PX700W

Plavby se zúčastnilo téměř 300 partnerů eD system CzechKomentáře