VanCo.net autorizovaným distributorem mikrovlnných spojů Racom v ČR

VanCo.net, integrátor a provozovatel internetového obchodu s bezdrátovými technologiemi wifi-shop.cz, se stal jediným autorizovaným distributorem společnosti Racom pro prodej mikrovlnných spojů Racom RAy. Jakou má nabídku pro Telco operátory a ISP?VanCo.net autorizovaným distributorem mikrovlnných spojů Racom v ČRDohoda o spolupráci opravňuje společnost VanCo.net distribuovat bezdrátové spoje Racom RAy a provádět jejich certifikovanou výstavbu, záruční i pozáruční servis, nepřetržitý dohled a pravidelná školení.

Mikrovlnné spoje Racom jsou výjimečné zejména díky kombinaci jedinečných technologických parametrů, důmyslného mechanického provedení a důsledné výstupní kontroly. Produkty s přehledem dovolují srovnání se světovou konkurencí. Vzájemné spolupráce se společností Racom si proto velice vážíme a je nám potěšením rozšířit takto portfolio našich produktů a služeb pro velké telekomunikační operátory, ale i segment menších ISP,“ uvedl v tiskovém oznámení Milan Vonšík, obchodní ředitel společnosti VanCo.net.

Zacíleno na operátory a ISP

Dodavatel uvádí, že mikrovlnná pojítka Racom splňují veškeré evropské i české normy a představují efektivní řešení zejména pro poskytovatele internetové konektivity a v aplikacích systémové integrace.

Jako výhody výrobce uvádí garantovanou datovou propustnost, snadnou instalaci, propracované uživatelské rozhraní a vysokou provozní spolehlivost.

Společnost VanCo.net je pro nás, vzhledem k dlouholeté tradici na českém trhu a orientaci na zákazníky z ISP/TELCO segmentu, ideálním partnerem pro realizaci našich obchodních aktivit,“ dodal Jiří Bardoň, obchodní ředitel společnosti Racom.

Produkty Racom RAy můžete vybírat v e-shopu firmy VanCo.net, pro bližší informace je možné kontaktovat sales manažera Marka Škařupu (tel.: +420 565 659 520, e-mail: marek.skarupa@racom.eu). Kompletní přehled produktů v portfoliu naleznete na webu společnosti Racom.

Zdroj: VanCo.net, ChannelWorldKomentáře