Už jste hlasovali pro IT výrobce a distributory roku?

Běží poslední měsíc ankety ChannelWorld Awards, ve které můžete ocenit ty IT distributory a výrobce, se kterými se vám v loňském roce nejlépe spolupracovalo. Jak váš čas odměníme?

Už jste hlasovali pro IT výrobce a distributory roku?Hlasování v anketě ChannelWorld Awards 2012 pro výrobce a distributory roku končí 31. 1. 2013. V těchto týdnech máte vy, reselleři, výrobci i distributoři, poslední příležitost ocenit spolupráci v distribučních a prodejních kanálech na českém a slovenském trhu.

Každý hlasující si po dokončení ankety může objednat zdarma roční předplatné balíčku časopisů ComputerWorld, CIO Businessworld, Security World a samozřejmě ChannelWorld.

HLASOVAT V CHANNELWORLD AWARDS 2012

 

Anketa ChannelWorld Awards je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety, ve které zákazníci a partneři v České republice a na Slovensku hodnotí spolupráci s distributory a výrobci informačních a komunikačních technologií a spotřební elektroniky.

ChannelWorld Awards

Hlasování o distributory a výrobce roku v několika kategoriích vyhlašuje vydavatelství IDG Czech Republic a časopis a web ChannelWorld pod metodickou záštitou výzkumné agentury IDC. Více o anketě a její historii zjistíte zde.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře