UPS značky Eaton nově opravuje také Český servis

Společnost Český servis se stala partnerem firmy Eaton pro záruční i pozáruční servis UPS. Díky novému partnerovi jsou servisní střediska nově i mimo Prahu. Kde a jaké UPS nyní Český servis opravuje?

UPS značky Eaton nově opravuje také Český servisUPS značky Eaton nově opravuje také Český servisSíť servisních středisek Český servis je novým partnerem společnosti Eaton, tudíž nyní přijímá UPS této značky k záručním opravám i pozáručnímu servisu.

Služby majitelům UPS značky Eaton budou poskytovat všechny pobočky společnosti Český servis v České republice.

Český servis má v ČR devět poboček a to v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Děčíně, Bystřici nad Pernštejnem, Českých Budějovicích a ve Zlíně. Kontakty jsou k dohledání na webové adrese www.ceskyservis.cz

Servisní služby nového partnera společnosti Eaton se vztahují na veškeré jednofázové UPS značky Eaton o výkonu do 3 kVA. Jedná se zejména o produkty Eaton Protection Box a Protection Station, Eaton 3S, Eaton 5110, Eaton 5115, Eaton 5130, Eaton 9130, Eaton 5PX, ale také produkty Nova, Evolution, Ellipse, Ellipse Eco a Eaton EX.

Kdo další v ČR opravuje UPS značky Eaton?

Společnost Eaton má v České republice vlastní servisní středisko Eaton Electric (Praha 4). Servis jednofázových UPS o výkonu do 3 kVA dále poskytují partnerské české společnosti Power Electrical Services (Praha 4), Silektro (Praha 3) a Elfis (Praha 9). Kontakty jsou k dispozici na webu technické podpory společnosti Eaton.

Zdroje: Český servis, Eaton

Úvodní foto: © auremar - Fotolia.com

Komentáře