U Kasa.cz převážil osobní odběr zboží nad dopravou

U českého internetového obchodu Kasa.cz poprvé v historii převládl osobní odběr zboží zakoupeného na internetu nad jiným způsobem dopravy.

U Kasa.cz převážil osobní odběr zboží nad dopravouU Kasa.cz převážil osobní odběr zboží nad dopravouZatímco v prvním pololetí roku 2011 činil osobní odběr nákupů na Kasa.cz průměrně 40 %, v prvním pololetí letošního roku již šlo o 55 %.

Nejvíce zákazníci vyzvedávali své objednávky v kamenných prodejnách v měsících dubnu a červnu, kdy osobní odběry dosáhly 58 %.

Kasa.cz podle svého prohlášení na tento trend reaguje a začala proto již v roce 2010 otevírat své kamenné prodejny Kasahouse, které se aktuálně nachází v Praze na Černém Mostě a v Čestlicích, v Brně a v Ostravě.

Internetový prodejce tvrdí, že po jejich otevření k obrovskému nárůstu objednávek z dané lokality, a to v řádech stovek procent. V Brně se údajně jednalo dokonce o třísetprocentní nárůst. Hned po osobních odběrech patří k nejpopulárnějšímu způsobu dodání zboží spediční doprava, které v prvním pololetí letošního roku využilo 32 % zákazníků Kasa.cz.

Zdroj: Kasa.cz
Úvodní foto: © Vladislav Kochelaevs - Fotolia.com

Komentáře