Tuzemská OKI nejlepším zastoupením výrobce v Evropě

Na celoevropské konferenci tiskové divize společnosti OKI, získala pražská pobočka společnosti OKI Printing Solutions ve dvou kategoriích ocenění za nejlepší zastoupení v Evropě.Andrej Magyar, ředitel pražské pobočky OKIPražská pobočka OKI Printing Solutions, která zastupuje společnost pro Českou a Slovenskou republiku, získala na konferenci tiskové divize OKI, konané v říjnu v Praze, ocenění za nejlepší zastoupení v Evropě v kategoriích „Prodej hardwaru“ a „Meziroční nárůst obratu.“ Ocenění společnosti udělil Harushige Sugimoto, prezident japonské společnosti Oki Data Corporations a ceny od něj převzal přímo ředitel pražské pobočky Andrej Magyar.

„Ocenění si vážíme zejména proto, že i v době velkého poklesu na trhu tiskových řešení se nám podařilo výrazně zvýšit obrat,“ řekl Andrej Magyar. Společnosti se na českém a slovenském trhu ve finančním roce 2008 (končícím 31.3.2009) dařilo a dosáhla celkového obratu 337 milionů korun.

Navíc, podle analytické společnosti IDC, obsadila v České republice v roce 2008 společnost OKI první místo na poli barevných laserových/LED tiskáren s téměř polovičním podílem na trhu, druhé místo v segmentu rychlých barevných laserových/LED tiskáren pro formát A4 a opět druhé místo, tentokrát v segmentu multifunkcí.

Distributory výrobce jsou v České republice AT Computers, eD system Czech, JVM Computers, SWS, a Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o AT Computers SK, eD system Slovakia, SWS Distribution SK a Tech Data Distribution SK.Komentáře