TP-Link síťuje s ABC Datou

TP-Link, celosvětový výrobce domácích a SOHO síťových produktů, udělil v ČR autorizovanou distribuci společnosti ABC Data s cílem zvýšit dostupnost produktů resellerům na českém trhu.

TP-Link síťuje s ABC DatouABC Data získala distribuční kontrakt na produkty TP-LinkTP-Link uzavřel v únoru 2012 kontrakt se společností ABC Data v České republice a Polsku. Změny v distribučním kanálu výrobce provedl s cílem uspokojit rostoucí poptávku na trhu.

ABC Data je stabilním partnerem na českém trhu. Rozšíření distribuční sítě nám pomůže usnadnit nákup našich výrobků jak prodejcům, tak zprostředkovaně i koncovým zákazníkům,“ uvedl Martin Rak, distribution channel sales manager společnosti TP-Link pro Českou republiku.

V nabídce distributora již naleznete veškeré routery, přepínače, adaptéry či antény TP-Link skladem. Produktovým manažerem značky je Miloš Brotz. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti ABC Data.

Autorizovanými distributory v ČR jsou tak nyní kromě společnosti ABC Data dále firmy Abacus, Penta, Discomp a I4wifi. „Užší spolupráce s našimi distributory nám umožní poskytovat vyšší přidanou hodnotu prodejcům a společně realizovat celou řadu marketingových projektů zaměřených na podporu prodeje produktů TP-Link,“ dodal Martin Rak.

Zdroj: TP-Link, ChannelWorld
Komentáře