Toner Expres za ČR spoluzakládá mezinárodní alianci nezávislých poskytovatelů MPS

Společnost Toner Expres, jež poskytuje řešení a služby pro firemní tisk, se stala zakládajícím členem IMPSGA (Independent MPS Global Alliance), mezinárodní aliance nezávislých poskytovatelů Managed Print Services.

Toner Expres za ČR spoluzakládá mezinárodní alianci nezávislých poskytovatelů MPSToner Expres za ČR spoluzakládá mezinárodní alianci nezávislých poskytovatelů MPSAliance IMPSGA byla založena 8. 10. 2012 s cílem sdílet zkušenosti, využít obchodních synergií a společně dodávat služby v mezinárodním měřítku. Toner Expres je spoluzakládajícím členem a v alianci exkluzivně reprezentuje Českou republiku.

Vznik sdružení IMPSGA oznámili zakládající členové 9. 10. na konferenci Transform 2012 v Londýně. Jako první sdružení svého druhu v Evropě spojuje IMPSGA prodejce s přidanou hodnotou, kteří se zaměřují na dodávky služeb typu Managed Print Services středním a velkým organizacím.

Členové aliance si slibují růst svého obchodu jak mezinárodně, tak ve svých domovských zemích. „Spojení s nejvýznamnějšími poskytovateli MPS v Evropě je pro nás nejen novou obchodní příležitostí, ale také příležitostí s podporou našich aliančních partnerů pozdvihnout služby typu Managed Print Services v České republice. U nás je totiž zatím pohled na MPS velmi zkreslený tendenční interpretací výrobců, která není vždy v souladu se zájmy zákazníků,“ uvedl v oznámení Tibor Brunclík, ředitel společnosti Toner Expres.

Zakládajícími členy aliance jsou:

  • Ergo se sídlem v Dublinu, Irsko
  • M2 se sídlem v Londýně, Spojené království
  • MR Daten Technik se sídlem v Norimberku, Německo
  • Pulsar Technologies se sídlem v Madridu, Španělsko
  • Toner Expres se sídlem v Praze, Česká republika
  • Rio Managed Services se sídlem v Paříži, Francie

Členové aliance se pravidelně setkávají, aby sdíleli své zkušenosti. Záměrem aliance je vysvětlovat principy řešení MPS a možnosti, které přinášejí svým uživatelům. Aliance má momentálně ve své správě více než 105 000 tiskových zařízení 12 výrobců.

Zdroj: Toner Express
Úvodní foto: Toner Express, IMPSGA

Komentáře