Tech Data získala mobilní připojení a modemy od Vodafone

Tech Data Distribution zařadila do své distribuce datové paušály a modemy od Vodafone. Jaké jsou možnosti prodeje mobilního připojení k PC?Tech Data získala mobilní připojení a modemy od VodafoneKontrakt umožňuje nově partnerům a zákazníkům zakoupit v distribuční síti Tech Data i mobilní připojení k internetu.

Cílem spolupráce Vodafonu se společností Tech Data je nabídnout zákazníkům na místě, kde si pořizují přenosný počítač i koupi mobilního připojení k internetu za výhodnou cenu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu.

Zákazníkům můžete díky dohodě společností nabídnout k přenosnému počítači jeden z modemů od Vodafone a 25% slevu na datový paušál „Připojení na stálo “ po dobu jednoho roku. Akce platí při koupi přenosného počítače do 31. 1. 2011.

Mobilní „Připojení na stálo “ je tak měsíčně vyjde na 354 Kč včetně DPH. V případě dobré platební morálky získají zákazníci navíc po tříměsíčním využívání datového tarifu ve 2 vyúčtováních po sobě 250 Kč slevu na datové služby.

Modemy Vodafonu

Pro mobilní připojení k internetu Vodafone dodává tyto modemy:

  • 3G modem (pro 3G pokrytí v městských oblastech – 35 % ČR) - 777 Kč včetně DPH.
  • KOMBO modem (pro 3G pokrytí a navíc i CDMA pokrytí ve venkovských oblastech - 80 % ČR) - 1477 Kč včetně DPH.

Další informace o nabídce naleznete na webových stránkách společnosti Tech Data.


Zdroj: Tech Data, VodafoneKomentáře