Tech Data získala kontrakt na paměti a disky Integral Memory

Tech Data Distribution, broadline distributor, oznámil získání autorizované distribuce produktů společnosti Integral Memory v České republice i na Slovensku. Jaké produkty nabídne a u koho je objednávat?Tech Data získala kontrakt na paměti a disky Integral MemorySpolečnost Tech Data Distribution uzavřela distribuční dohodu s britským výrobcem paměťových karet, USB flash disků, RAM pamětí a SSD disků, společnosti Integral Memory. Kontrakt zahrnuje český i slovenský trh.

Společnost Integral Memory působí na trhu od roku 1989 a její nabídka zahrnuje DRAM moduly pro různé aplikace od notebooků až po servery, paměťové karty různých kapacit i běžné USB klíče, včetně certifikované zabezpečené verze Crypto USB (256bit AES šifrování).

Divize společnosti s názvem Integral Storage pak nabízí SSD disky o velikosti 1,8“, 2,5“ PSIE SSD, SSD disky s MiniPCI rozhraním, takzvané AFM a také DOM (Disk on Module). Všechny tyto produkty jsou již nyní k dispozici v distribuční síti společnosti Tech Data Distribution.

Společnost Integral Memory patří ve svém oboru k předním hráčům, a proto si velmi vážíme jejího rozhodnutí spolupracovat s Tech Data,“ komentoval uzavření kontraktu ve zprávě Aleš Šafář, produktový manažer pro značku Integral Memory ve společnosti Tech Data Distribution. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Disky a paměti má Tech Data ve výhradní distribuci, distributorem flash produktů je v ČR také společnost Recall.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorldKomentáře