Tech Data rozšiřuje nabídku PC komponent

Tech Data Distribution, distributor výpočetní a komunikační techniky, rozšířil své portfolio o počítačové komponenty AMD, Asus, Cooler Master, Eurocase, Gigabyte a MSI. Poskládáte si vlastní PC ze součástek od jednoho distributora?Tech Data rozšiřuje nabídku PC komponentPobočky společnosti Tech Data Distribution v České republice i na Slovensku doplnily do své nabídky počítačových komponentů produkty šesti výrobců. Nejedná se však přímo o autorizované distribuce, společnost tak pouze reaguje na situaci na trhu.

Rozhodli jsme se, že vyjdeme vstříc všem zákazníkům, kteří si rádi upravují počítač podle svých představ a podle konkrétních vlastností jednotlivých dílů. Rádi bychom se zaměřili hlavně na nejprodávanější produkty a na jejich co nejlepší dostupnost a cenu,“ uvedla v tiskovém oznámení Ida Veit, marcom manažerka společnosti.

Postavte si vlastní PC

I samotné značky produktů napovídají, že jedná se o jednotlivé komponenty pro seskládání kompletního PC, tedy od procesorů AMD, základních desek a grafických karet Asus, Gigabyte a MSI, až po chladiče, zdroje a skříně Cooler Master a Eurocase.

Produktovým manažerem výše zmíněných PC komponentů v Tech Datě je Aleš Šafář. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Někteří distributoři na českém trhu dodávají PC pod vlastními značkami (100Mega distribution - HAL3000, eD system - Lynx, AT Computers - Comfor a další). Zda-li chce Tech Data tímto krokem na trhu konkurovat, však není zcela zřejmé.

Zdroj: Tech Data, ChannelWorldKomentáře