Tech Data prodlužuje pracovní dobu obchodního oddělení

Společnost Tech Data Distribution rozšířila pracovní dobu obchodního oddělení. Do kdy můžete nyní objednávat?Tech Data prodlužuje pracovní dobu obchodního odděleníTech Data prodlužuje pracovní dobu obchodního odděleníObchodní oddělení společnosti Tech Data Distribution bude denně k dispozici o dvě hodiny déle, tedy do 20:00 (v pátek do 19:00). Hlavním důvodem změny je sjednocení pracovní doby s časem, do kterého je možné objednat zboží s garancí dodání následující den.

Podle distributora si prodloužení pracovní doby, ke kterému se běžně přistupuje v prodejní sezóně, klade za cíl zvýšit flexibilitu vyřízení objednávek.

Změna navazuje i na další logistické služby nabízené společností. Mezi ně patří například možnost dodání zboží v den objednání formou osobního odběru v Praze při splnění podmínky objednávky do 12:00. Zboží je následně připraveno k odběru na výdejním místě dopravce v Praze na Bohdalci.

Chceme vycházet našim obchodním partnerům maximálně vstříc, protože dobře víme, že jejich zákazníci kladou stále větší důraz na operativnost všech služeb i rychlost dodání. I proto jsme rozšířili pracovní dobu našeho obchodního oddělení. Zkrátka a dobře – jsme svým obchodním partnerům k dispozici prakticky neustále,“ uvedl v tiskovém oznámení Tomáš Cígler, generální ředitel Tech Data Distribution.Komentáře