Tech Data přesunula sklad i sídlo

Tech Data Distribution, trojka na českém a slovenském distribučním trhu, přesunula svůj český sklad do Boru u Tachova. Změnilo se také sídlo společnosti, které nově najdete v Nových Butovicích. Co se změní pro partnery?Tech Data distribution přesunula svůj sklad do logistického centra v Boru u TachovaNa konci srpna dokončila Tech Data přesun skladu ze Zličína do Boru u Tachova, kde sídlí logistické centrum Tech Data Corporation pro střední Evropu. Distributor tak aktuálně disponuje skladovou plochou 36 tisíc m². Jde o největší logistické prostory společnosti mimo území Spojených Států a třetí největší vůbec.

„Důležitou zprávou je, že podmínky pro dodání zboží pro resellery zůstávají beze změny: vše funguje tak, jako tomu bylo v případě, kdy byl využíván sklad v Praze. Jedinou změnou je tedy možnost navýšení skladových zásob, což se pozitivně odrazí v dostupnosti zboží pro samotné resellery," komentoval přesun generální ředitel Tech Data Distribution Martin Tolar.

Zavedení osobních odběrů se ani v novém skladu neplánuje.

Ze Zličína do Butovic

Na začátku září následoval také přesun kanceláří distributora. Firma si za své nové sídlo vybrala budovu Jupiter nového Explora Business Centre v pražské čtvrti Nové Butovice.

Nová adresa Tech Data Distribution s platností od 7. 9. 2009:

Budova Jupiter, Explora Business Centre
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

Telefonní čísla se nemění.

Tech Data získala v novém sídle lepší dostupnost pro obchodní partnery i vlastní zaměstnance. Nové kanceláře se nachází přímo na zastávce metra trasy B, jen 10 minut autem od ruzyňského letiště, 15 minut od centra Prahy a v blízkosti výpadovky ve směru na Plzeň. Lokalita navíc Sídlo Tech Data Distribution nyní najdete v Nových Butovicíchnabízí bohaté zázemí v oblasti služeb.

„Nové prostory jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky na ergonomii pracoviště a také aby vzhledově vytvářely co nejpříjemnější prostředí. Věřím, že pro nás budou zázemím k tomu, abychom dali všem najevo, že Tech Data je společnost, kde pracují lidé připravení a ochotní řešit veškeré požadavky všech našich zákazníků od toho nejmenšího dealera až po velké korporátní anebo retailové zákazníky. Nové sídlo je zkrátka tak jako my ‚business friendly'," komentoval přesun v tiskové zprávě Martin Tolar.

Na ChannelWorldu si můžete přečíst také rozhovor s Martinem Tolarem, který vyšel nedlouho po jeho nástupu do čela distribuční trojky na našem trhu.Komentáře