Tech Data představuje tým pro podporu partnerů Microsoftu

Tech Data Distribution, distributor výpočetní a komunikační techniky, sestavil speciální tým zaměřený na podporu partnerů společnosti Microsoft v oblasti virtualizace. Jaké má členy?Tech Data představuje tým pro podporu partnerů MicrosoftuPětičlenný tým manažerů a konzultantů zajistí partnerům obchodní podporu zahrnující optimalizaci nabídek, licenční konzultace a technickou podporu v konkrétních obchodních případech. Tým bude mít na starost také e-mailový zpravodaj, kurzy a semináře.

Techničtí konzultanti splňují certifikaci Microsoft Certified Systems Engineer. „V posledních měsících jsme udělali velké personální změny a posílili tým Tech Data Distribution  o skutečné profesionály. V současnosti patří tým pro řešení Microsoft nejen mezi nejpočetnější, ale zároveň i mezi nejšpičkovější v rámci českého a slovenského trhu,“ uvedl v tiskovém oznámení Tomáš Cígler, generální ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Na koho se obracet?

Již v říjnu se stal Martin Madár business unit manažerem, a podílel se tak na rozjezdu distribuce on-line služeb Microsoft BPOS. V Tech Datě bude řídit celý tým a za úkol má správu licenčního portálu Tech Data License Online pro Českou a Slovenskou republiku.

Pavel Cach, business development manažer, přišel do Tech Daty z Microsoftu, kde čtyři roky zodpovídal za aplikační platformu. Technický konzultant virtualizace Jaroslav Šabacký, má v IT projektech pro SMB klienty sedm let zkušeností a jeho hlavní specializací je právě virtualizace a správa IT prostředí. O jejich nástupu do VAD divize Azlan jsme vás informovali.

Produktovými manažery jsou Gustav Saitz (Microsoft OEM) a Pavel Jarolímek (Microsoft FG). Další kontakty naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste) nebo na webu Tech Data.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorldKomentáře