Tech Data partnerům oficiálně představila InTouch

Partnerské setkání se uskutečnilo 13. 9. 2011 v Potrefené Huse na pražském Smíchově. V hlavním sále mohli partneři probírat aktuální otázky s výrobci a v předsálí pak testovat objednávkový systém.

Tech Data partnerům oficiálně představila InTouchPartnerské setkání se uskutečnilo 13. 9. 2011 v Potrefené Huse na pražském Smíchově. V cca hodinových intervalech Vít Vojtěšek, šéf implementačního týmu InTouch, postupně představoval nové funkce objednávkového systému.

Tech Data partnerům oficiálně představila InTouchHlavní sál naplnily výstavky výrobců, a partneři tak měli možnost kromě seznámení se s novým objednávkovým systémem společnosti Tech Data Distribution řešit také další obchodní záležitosti. V cca hodinových intervalech pak Vít Vojtěšek, šéf implementačního týmu InTouch, postupně představoval nové funkce objednávkového systému.

My jsme využili příležitosti a nechali si systém předvést od obchodníků, kteří byli k dispozici u počítačů v předsálí.

Nový objednávkový systém nabídne tři možnosti vyhledávání produktů od fulltextu přes procházení kategorií po parametrické, přičemž uživatel může možnosti kombinovat. Fulltextové vyhledávání navíc disponuje tzv. našeptávačem skupin.

U každého produktu naleznete cenu vč. slev při množstevním odběru, informace o dostupnosti na lokálním skladě i skladech v zahraničí a kompletní popis produktu, který dodává společnost Cnet. Každý produkt zároveň obsahuje informace o kompatibilním spotřebním materiálu nebo příslušenství rozděleném do jednotlových produktových skupin.

Vytváření nabídek na míru

Systém také umožňuje generovat nabídky s vlastním nastavením marže a DPH (pro dodávky do zahraničí) ve formátu pdf, html a xml. Pokud váš zákazník vybírá, můžete mu také vygenerovat pdf s přímým srovnáním až pěti produktů, přičemž lišící se parametry jsou automaticky zvýrazněny.V cca hodinových intervalech Vít Vojtěšek, šéf implementačního týmu InTouch, postupně představoval nové funkce objednávkového systému.

Při objednávání lze vytvořit libovolný počet košů a kdykoliv se k nim zpětně vrátit a objednávku dokončit. Zboží se dá také mezi koši přesouvat, a po dokončení výběru zboží tak mohou např. zaměstnanci partnera přesunout produkty do koše hlavního nákupčího, který má pravomoc zboží objednat.

Při dokončení objednávky může prodejce udělat rezervaci až do 17:30, do té doby je zboží blokováno na skladě a objednávku je možné ještě měnit.

Kromě konfigurátoru pro výměnná média je systém nově vybaven také konfigurátorem spotřebního materiálu.

V záhlaví řešení InTouch pak naleznete tři záložky (Tech Data, Azlan, Datech), jejichž přepnutím systém přizpůsobí nabídku jednotlivým divizím.

Další fotografie z akce i aktuální nabídky ze stánků výrobců naleznete ve fotogalerii níže.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie
Komentáře