Tech Data kupuje evropského VAD Man and Machine

Společnost Tech Data, distributor technologií a IT produktů, oznámila dohodu o koupi aktiv distributora s přidanou hodnotou Man and Machine.

Tech Data kupuje evropského VAD Man and MachineTech Data kupuje evropského VAD Man and MachineTech Data plánuje akvizicí posílit pozici softwarové divize Datech v Evropě. Společnost Man and Machine působí jak VAD distributor na řadě evropských trhů – v Německu, Spojeném království, Francii, Itálii, Švýcarsku, zemích Beneluxu, Polsku nebo Rumunsku.

Poprvé tak Tech Data získá zastoupení v Beneluxu a v Rumunsku a rozšíří své produktové portfolio o software Autodesk v Itálii, Francii, Velké Británii a Polsku.

Akvizice by měla být dokončena do konce října po splnění podmínek a schválení Evropskou komisí.

Zaměstnanci Man and Machine se stanou součástí týmů TDDatech v celé Evropě.

Akvizice jako strategie pro růst v Evropě

Tato dohoda je dalším důkazem strategie společnosti Tech Data, kdy provádíme výběrové akvizice v technologických oblastech, v nichž cítíme mimořádný potenciál růstu a možnost vylepšit služby pro naše zákazníky,“ uvedl v tiskovém oznámení Nestor Cano, prezident Tech Data Europe.

Tech Data chce maximálně využít znalostí a zkušeností Man and Machine v oblasti distribuce s přidanou hodnotou, uvedl distributor v tiskové zprávě

Jsme přesvědčeni, že TDDatech poskytne skvělé zázemí pro další rozvoj značky Autodesk. Pro TDDatech hovoří 25 let zkušeností a úspěchů na trhu,“ dodal v oznámení Adi Drotleff, generální ředitel Man and Machine.

Zdroj: Tech DataKomentáře