Tech Data Forum se blíží, co vás čeká?

Poslední dva dny zbývají do zahájení 13. ročníku partnerského setkání výrobců a prodejců s názvem Tech Data Forum. Připravili jsme pro vás aktuální přehled novinek o akci.Co vás čeká na letošním Tech Data Foru?Hlavní změnou je přesun místa konání do prostor pražského hotelu Diplomat, který si vyžádali sami vystavovatelé. Tradiční únorový termín však zůstal zachován a stejně jako již v minulém roce byla akce zkrácena na jeden den. Během něj budou moci stovky návštěvníků shlédnout 25 přednášek a seznámit se s produktovými novinkami a aktuálními obchodními nabídkami 38 výrobců. S jejich zástupci si budete moci přímo na místě sjednat schůzku.

V rámci programu proběhne kromě klasických produktových přednášek i řada workshopů.  Touto populární formou interaktivní prezentace se návštěvníkům představí například výrobci APC, Epson, Samsung nebo Sony. Microsoft připravil pro návštěvníky kromě stánku se svými produkty také dva stánky s herními produkty Formule a Guitar, takže si na své přijdou i herní nadšenci.

Dárky a bonusy přímo na místě

Pořadatel Tech Data Distribution se s podporou pěti výrobců, konkrétně Aceru, HP, Toshiby, Lenova a Sony, rozhodl poskytnout slevu 1 000 korun na nákup notebooků všem návštěvníkům jejich prezentačních stánků. Slevu až 400 Kč na své produkty potom nabídne poskytovatel kompletních řešení v oblasti přepěťové ochrany APC. Prvních 40 návštěvníků přednášek HP PSG a Acer potom obdrží poukázku v hodnotě 100 Kč na odběr zboží v hypermarketech.

Kromě slev a peněžních poukázek si mohou návštěvníci odnést i řadu hmotných darů. Targus první stovce návštěvníků, kteří přinesou kopii faktury za nákup jejího zboží, věnuje značkovou brašnu. Věcné dárky obdrží i každý účastník přednášky Microsoft HW, SW.

Všichni zájemci se mohou předem registrovat na webu www.techdata.cz/forum a zkrátit tak své čekání při vstupu nebo pak v den konání na místě od 8:30 h.Komentáře