SWS získala do distribuce cloudové služby Microsoftu

Distribuční společnosti SWS se od ledna stává strategickým partnerem Microsoftu pro prodej a rozvoj cloudových služeb Office 365 a Windows Intune v České republice. Jakých služeb mohou partneři využít?

SWS získala do distribuce cloudové služby MicrosoftuSWS získala do distribuce cloudové služby MicrosoftuPočínaje 1. 1. 2012 disponuje společnost SWS v České republice statusem online channel developer Microsoftu. Strategické partnerství distributorovi umožňuje prodávat a rozvíjet cloudové služby Office 365 a Windows Intune .

Partneři, kteří se zabývají nebo chtějí zabývat prodejem cloudových služeb, nyní mohou využít podpory SWS, jež zahrnuje pomoc a konzultantské služby v oblasti nasazení a licencování. V lednu také Microsoft ve spolupráci s SWS chystá pro partnery v lednu školení, o kterém bude záhy informovat.

Prodejní modely v oblasti IT se mění ve prospěch cloudových služeb. Díky společnosti SWS dostávají také ostatní partneři příležitost chopit se této změny a dodávat uvedené služby stále většímu počtu nových zákazníků, tvrdí v tiskovém oznámení Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft Česká republika.

Obchodní ředitel SWS Stanislav Skalička jej pak doplňuje: „Věříme, že se nám podaří rozšířit partnerské portfolio v oblasti cloudových služeb Office 365 a Windows Intune, a připravit tak profesionální dodavatele cloudových služeb pro české zákazníky.

Manažerkou pro cloudové služby Microsoftu je v SWS Jitka Havránková. Kontakt na ni naleznete v profilu společnosti SWS (nejprve se prosím přihlaste).

Kontrakt na distribuci cloudových služeb Microsoftu má v České republice také společnost Tech Data Distribution.

Zdroj: SWS, ChannelWorld
Komentáře