SWS výhradním distributorem příslušenství Crumpler

Společnosti SWS a Crumpler uzavřely distribuční smlouvu pro Českou republiku a Slovensko na kompletní portfolio produktů.

SWS výhradním distributorem příslušenství CrumplerSWS výhradním distributorem příslušenství Crumpler SWS nabídne na základě nového kontraktu jako jediná v České republice a na Slovensku autorizovaně kompletní portfolio produktů Crumpler.

Společnost byla založena v Australském Melbourne v roce 1995 jako kurýrní firma, na první pohled se odlišující především barevným provedením a designem přepravních brašen. Po rozšíření značky následovaly foto brašny, brašny na notebooky a cestovní zavazadla.

Většina produktů Crumpler je vyráběna z nylonu 1000d Chicken Tex Supreme, který ve srovnání s nejrozšířenějším polyesterem vyniká především svou pevností, nízkou váhou a voděodolností.

Crumpler vyrábí své produkty ručně a poskytuje třicetiletou záruku na materiálové a výrobní vady.

„Zařazením produktů Crumpler do našeho portfolia bychom rádi poskytli našim obchodním partnerům ještě pestřejší a širší nabídku v oblasti „bižuterie“ pro PC a digitální fotoaparáty. Vize Crumpler spočívá v tom být odlišní jak kvalitou produktů, tak vizuálně. SWS se s touto myšlenkou naprosto ztotožňuje a neustále zkvalitňuje a rozšiřuje své služby,“ uvedl v tiskovém oznámení Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Další informace vám poskytne produktový manažer Crumpleru je Zdeněk Ňorek, kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více se o značce dozvíte také na jejím webu.

Zdroj: SWS, ChannelWorldKomentáře