SWS vás zve do Čejkovic

SWS, český IT distributor roku 2007, zve obchodní partnery na tradiční setkání na zámku v Čejkovicích, které se koná 22. října. Jaký program vás čeká a jak se registrovat, pokud ještě nepatříte mezi partnery SWS?Partnerské setkání distributora SWS se blíží.Dne 22. 10. 2009 se uskuteční již 19. setkání obchodních partnerů SWS na zámku v Čejkovicích. Přednáškový program začíná v 9:25 a bude rozdělen do tří sálů, ve kterých výrobci IT představí podzimní produktové novinky a plány v oblasti obchodní a marketingové podpory resellerů. Chybět nebudou například zástupci HP, kteří vás seznámí s aktuální nabídkou v oblasti notebooků a tiskáren. Produktové portfolio určené pro enterprise zákazníky přijedou představit zástupci Dellu Petr Zajíček a Ondřej Bačina. Tradičně silné bude také zastoupení softwarových výrobců, mezi kterými se objeví mimo jiné Corel, Eset, McAfee, Microsoft a Symantec. Program pozdního odpoledne doplní workshopy.

Tím ale setkání s obchodními partnery samozřejmě neskončí. Během bohatého večerního programu budete moci kromě ochutnávek moravského jídla a pití shlédnout vystoupení Tomáše Matonohy a Pavla Lišky, případně si zatančit v rytmech zpívajícího právníka Ivo Jahelky a Cimbálové muziky Morava. Tradičně na partnery čeká slavnostní ohňostroj a možnost navštívit Templářské sklepy.

V našem přehledu partnerských akcí a seminářů najdete také podrobný program akce. Jako obchodní partner distributora se můžete přihlásit přímo na stránkách SWS. Pokud byste měli zájem o návštěvu akce a nejste registrovanými partnery, můžete poslat e-mail na adresu setkani@sws.cz a vyčkat na kontaktování týmem SWS.Komentáře