SWS rozšířilo autorizovanou distribuci Sony na spotřební elektroniku

Broadline distributor SWS získal 1. 5. 2011 kontrakt na distribuci spotřební elektroniky Sony pro Českou republiku. Jaké produkty naleznete v portfoliu a u koho je objednávat?SWS rozšířilo autorizovanou distribuci Sony na spotřební elektronikuAž do konce prvního čtvrtletí 2011 měla SWS smlouvu se Sony pouze na produkty foto-video. Nyní se v nabídce SWS se pod autorizovanou distribucí objeví také LCD TV Bravia, DVD a Blu-Ray přehrávače a rekordéry, domácí kina a jejich komponenty, autorádia, reproduktory, radiomagnetofony, walkmany a sluchátka.

Cílem SWS je zajistit dealerům stálou skladovou dostupnost, atraktivní ceny a veškeré akční nabídky. Samozřejmostí je plná technická podpora a zákazníci se mohou těšit na spoustu zajímavých promo akcí,“ uvedl v tiskové zprávě Stanislav Skalička, obchodní ředitel společnosti SWS.

Dodal také, že SWS bude usilovat, aby se v blízké době stala významným hráčem v tomto odvětví.

Produktovým manažerem značky je v SWS Hana Utíková. Kontakty na ni a na Stanislava Skaličku naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Autorizovanými distributory spotřební elektroniky Sony jsou v České republice dále AT Computers, eD system Czech, a MD Distribution (jen foto).

Zdroj: SWS, ChannelWorldKomentáře