SWS míří s Huawei Technologies do SMB

Huawei Technologies (Czech) uzavřelo s SWS distribuční kontrakt na enterprise produkty pro Českou republiku i Slovensko. SWS míří do sféry malých a středních firem a chce nabídnout i služby.

SWS míří s Huawei Technologies do SMBSWS míří s Huawei Technologies do SMBVýhradní distribuční kontrakt SWS zahrnuje produkty Huawei z oblasti komunikační infrastruktury, hlasových řešení a videokonference, dále bezpečnostní řešení, servery, úložiště a technologie pro optickou infrastrukturu (GPON, WDM).

SWS v prohlášení uvedlo, že nabídne také související služby a podporu potřebnou pro realizaci projektů středního a velkého rozsahu (SLA, přístup na technickou podporu atd.)

Vidíme v tom velkou šanci vyrůst s touto velmi známou značkou v oblasti networkingu, především v segmentu SMB, ale také v segmentu podnikových řešení. Otevírá se pro nás velký prostor pro dodávky v segmentu, kde zatím SWS nepůsobila,“ uvedl v tiskovém oznámení Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Produktovým manažerem značky je Jiří Heršálek. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Podle informací ChannelWorldu zatím Huawei nechystá uzavírání dalších distribučních smluv. Mobilní divize nedávno vstoupila na český trh přes specializovaného distributora Agora DMT.

Společnost Huawei Technologies poskytuje řešení telekomunikačních sítí nové generace pro operátory. Působí ve více než 140 zemích a jejími klienty je 45 světových operátorů.

Zdroj: SWS, ChannelWorldKomentáře