Sony otevřelo prodejnu Sony Center s novým konceptem

Pobočka Sony pro Českou republiku a Slovensko ve středu 18. 4. 2012 otevřela novou prodejnu Sony Center. V čem nový koncept spočívá?

Sony otevřelo prodejnu Sony Center s novým konceptem
Slavnostní otevření Sony Center v PrazeNová prodejna Sony Center na Chodově v Praze nabízí zákazníkům celé portfolio spotřební elektroniky značky Sony, herních konzolí PlayStation a mobilních telefonů Sony Xperia. Současná prodejna nahradila dosavadní, která byla v nákupním centru Chodov ještě donedávna.

Nový obchod přichází s konceptem tzv. „otevřené prodejny“ s otevřeným vstupem. Zákazníci si mohou vyzkoušet konektivitu produktů Sony, které jsou zde prezentovány s myšlenkou „touch and try“ (vezmi a vyzkoušej). Dotazy zákazníků zodpovídá proškolený personál.

S rychle se měnícími technologiemi se mění také náš každodenní pracovní i soukromý život. Pochopení nových technologií a produktů může být někdy pro naše zákazníky složité, přesto pevně věřím, že prodejna Sony Center dokáže zákazníkům lépe vysvětlit výhody, jež s sebou dané produkty přinášejí, a rovněž jim pomůže při vhodném výběru nových produktů pro jejich domov,“ uvedl v tiskovém oznámení Taiju Ishakawa, ředitel české pobočky Sony.

Provozovatelem nové prodejny Sony Center je společnost Elvia-pro, dlouhodobý partner společnosti Sony v České republice, který se na prodej elektroniky specializuje od roku 1992.

Zdroj: Sony

Galerie
Komentáře