Servis pro Navigon na Slovensku zajišťuje nově německá centrála

Navigon se rozhodl centralizovat své servisní středisko. Na Slovensku již nelze reklamace těchto navigačních zařízení vyřizovat přes servis Fast Plus a LC Trading.

Servis pro Navigon na Slovensku zajišťuje nově německá centrálaServis pro Navigon na Slovensku zajišťuje nově německá centrálaKoncem července akvíroval americký výrobce Garmin společnost Navigon. Ta se po změně stratege v oblasti distribuce a servisu rozhodla centralizovat své servisní středisko.

Od 21. 11. 2011 bude Navigon řešit všechny své nové reklamace způsobem „Door to door“. Znamená to, že si zákazník e-mailem či telefonicky objedná svoz reklamace, přístroj vyzvedne kurýr a následně je zprostředkováno zaslání do německého servisu Navigonu.

Reklamační postup platí pro české i slovenské zákazníky. Zadávání reklamací probíhá přes telefonickou podporu na +420 228 882 061, nebo na e-mailu support.cz@garmin.com. Slovenští zákazníci však platí za zahraniční hovor do ČR podle ceníku svého operátora.

Telefonická podpora funguje v pracovní dny od 10:00 do 18:00 (příp. e-mail) a umožňuje zadávat reklamace, dotazovat se na jejich stav, klást technické dotazy a seznámit se s portfoliem výrobků Navigon.

Při reklamaci je třeba do e-mailu uvést:

  • Model: Navigon xxxx.
  • SN: (sériové číslo uvedené na výrobku nebo obalu.
  • Závada: (podrobný popis závady).
  • Datum prodeje: (vč. kopie nákupního dokladu).
  • Kontakt: (jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon).

Distribuční společnosti Fast Plus a LC Trading zároveň upozorňují své prodejní partnery, že reklamace, které budou zaslány na adresu jejich servisního střediska, automaticky odešlou zpět zákazníkovi na jeho náklady.

Výrobce dále uvádí, že pokud se na přístroji vyskytne závada, která byla způsobena mechanickým poškozením nebo neoficiálním softwarovým zásahem, nebo nebude doložen platný doklad o záruce, následný servisní zásah včetně nákladů na přepravu zaplatí klient.

Zdroj: Garmin, ChannelWorld
Titulní foto: © reji - Fotolia.com
Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře