Seagate inovuje svůj partnerský program

Seagate rozšířil možností získání a čerpání bodů v rámci inovovaného partnerského programu SPPRewardsPlus. Jak se do něj zapojit a co se stalo s body již zapojených partnerů?

Seagate inovuje svůj partnerský programSeagate inovuje svůj partnerský programNový program společnosti Seagate s názvem SPPRewards Plus umožňuje získat až 12 500 dolarů kvartálně na základně nákupů u autorizovaných distributorů. V ČR jimi jsou společnosti ABC Data, Asbis CZ a AT Computers, na Slovensku pak Asbis SK, AT Computers SK a Westech.

Za nákupy partneři získávají různé ceny a produkty, které následně obdrží přímo od vybraného autorizovaného distributora. Mezi produktové odměny Seagate nově zařadil i své zboží.

V průběhu kvartálu jsou nákupy zapojených resellerů převáděny do tzv. programových bodů. Bodové ohodnocení jednotlivých produktů se liší podle jejich typů a kapacity (naleznete je na portálu). Na účet se přičítají pouze nákupy u autorizovaných distributorů.

Na konci každého čtvrtletí vám Seagate pošle e-mail s návrhem bodové úrovně, kterou byste mohli v dalším kvartálu splnit. Při jejím dosažení vás výrobce odmění bonusem, za který si na webshopu můžete zakoupit vybrané produkty (od Seagatu, jiné zboží či poukázky).

Maximálně můžete za čtvrtletí nasbírat 12 500 tzv. dolarových bodů, minimum pro čerpání odměn je 10 dolarových bodů.

Jak se zapojit?

Partneři, kteří jsou již zapojení do současného partnerského programu Seagate, budou po přihlášení automaticky přesměrování na nový portál SPPRewardsPlus a převedeni do nového programu.

Podmínky nového programu se změnily, takže reseller musí při prvním přihlášení potvrdit nové, čímž se automaticky zařadí do inovovaného programu. Všechny doposud nasbírané body vám Seagate převede pod nový účet.

Seagate prodlužuje záruku vybraných modelů

Výrobce zároveň oznámil, že na vybrané modely pevných disků poskytne prodlouženou záruku. Na model Nearline Constellation 2 a Constellation ES.2 nyní podává pětiletou záruku. Řada SV35 pro video dohled a řady PipelineHD Mini a Pipeline HD se nyní prodávají s tříletou záruční dobou.

Tři roky záruky můžete udávat také pro pevné disky řady Barracuda XT a Momentus XT. Modely Barracuda a zelená řada Barrcuda Green a stejně tak 2,5“ disky Momentus disponují dvouletou záruční dobou.

Nedávno oznámil inovovaný partnerský program také Western Digital.


Zdroj: Asbis CZ, ChannelWorld
Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře